Meisterpanels. craft ep 500

MeisterPanels. craft EP 500

Naturalne. Solidne. Wyraziste.

Panele z kolekcji EP 500 to idealny wybór dla osób, które uwielbiają naturalne, ręcznie wykonane dekoracje. Podstawą paneli jest warstwa litego drewna.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Solidne Konstrukcje na Ścianach i Sufitach z MeisterPanels.craft

Naturalność, solidność i wyrazistość - z kolekcją MeisterPanels.craft to wszystko staje się możliwe! Te panele przynoszą prawdziwe rękodzieło do Twojego wnętrza, z głębokimi spękaniami, sękami, szczotkowaniem, co nadaje im wyjątkowy charakter. To, co sprawdza się doskonale w przypadku podłóg, okazuje się równie skuteczne w projektowaniu ścian i sufitów. Nic tak szybko i efektownie nie wprowadza do wnętrza atmosfery naturalności jak prawdziwe drewno, a kolekcja MeisterPanels.craft doskonale to potrafi.

Panele te nie tylko ożywiają przestrzeń, ale także wnoszą element wyjątkowości do każdego pomieszczenia. Ich praktyczny, krótki format ułatwia montaż, a także otwiera pole do kreatywnej zabawy kolorami, pozwalając na urozmaicenie ścian i sufitów. Dopełnieniem tych wyjątkowych paneli jest ich powierzchnia Weartec® Nature, wykonana z wysokiej jakości twardego oleju woskowego. Zapewnia ona nie tylko doskonałe wykończenie, ale także sprawia, że panele są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości.

 

Szczegóły techniczne:

  • Panel na pióro i wpust ze skosem V na całym obwodzie
  • Warstwa wierzchnia z litego drewna o grubości ok. 2 mm
  • Naturalnie olejowana lub
    surowa (nieobrobiona) powierzchnia
  • Płyta bazowa HDF E1
  • Grubość: 12 mm
  • Szerokość: 160 mm
  • Długość: 700 mm

 

MeisterPanels. craft EP 500

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl