Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty (w zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych) lub przesłania potwierdzenia dokonania wpłaty na maila: sklep@meister24.pl.

Płatność gotówką w siedzibie firmy - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. 

Płatność Przelewy24 - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Przesyłka paletowa umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. Dostarczamy zamówienia na terenie całej Polski. Możesz również wybrać odbiór osobisty w siedzibie firmy. Obie opcje są gratis.

 

» koszt dostawy

 

Po złożeniu zamówienia będziesz na bieżąco informowany o postępach w realizacji zamówienia. W momencie kiedy przesyłka wyruszy do Ciebie dostaniesz na maila linka poprzez, którego będziesz mógł sprawdzać, w którym miejscu znajduje się obecnie Twoje zamówienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl