Certyfikaty

Certyfikaty

Poniżej znajduje się lista certyfikatów naszego sklepu oraz podłóg Meister.

 

 

Certyfikaty naszego sklepu

ZGE Sp. z o.o. jest właścicielem sklepu Meister24.pl. Poniższe, aktualne certyfikaty przyznane naszej spółce przez niezależne, zewnętrzne organizacje stanowią zapewnienie bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji w naszym sklepie. Decydując się na naszą ofertę możesz być pewny, że cały proces realizacji zamówienia przebiegnie pomyślnie. Dla nas najważniejsza jest radość klienta!

 

 

Certyfikat Rzetelna Firma - kliknij i sprawdź!

Certyfikat przyznawany przez spółkę o tej samej nazwie, pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, po pozytywnej weryfikacji w bazie KRD. Uchodzi za najbardziej popularny wśród opłacanych tytułów rzetelnej, solidnej czy wiarygodnej firmy.

W programie jesteśmy nieprzerwanie od 2014 roku z najwyższą możliwą oceną 4.7/5!

Certyfikat przyznawany jest przez niezależną, zewnętrzną organizację.

 

 

Certyfikat Firma Godna Zaufania - kliknij i sprawdź!

Od momentu przystąpienia do programu w 2016 roku nie otrzymaliśmy złej opinii!

Certyfikat przyznawany jest przez niezależną, zewnętrzną organizację.

 

  

Certyfikaty podłóg Meister*

Poniższe certyfikaty podłóg dostępnych w naszej ofercie stanowią zapewnienie o jakości, trwałości i bezpieczeństwie. Dodatkowo liczne odznaczenia dowodzą, że firma Meister działa w zgodzie z ekologią i naturalnym środowiskiem.

Żródło: https://meister.pl/certyfikaty-i-oznaczenia/

 

 

Gwarancja MEISTER

Jesteśmy na tyle przekonani o jakości naszych podłóg laminowanych, że dajemy ci gwarancję do 25 lat w zależności od kolekcji. Podłoga Meister jest podłogą, którą pokochasz na wiele lat ponieważ jest tak łatwa w pielęgnacji i ma wysokiej jakości wygląd oraz doskonałą wytrzymałość.

 

 

Zezwolenie budowlane

Generalne zezwolenie nadzoru budowlanego udzielone przez Deutsches Institut für Bautechnik (German Institute for Building Engineering).

 

 

Instytut Bauen und Umwelt

Razem ze Stowarzyszeniem Europejskich Producentów Podłóg Laminowanych (EPLF), firma MeisterWerke Schulte GmbH wspiera zrównoważony rozwój wykorzystując deklaracje środowiskowe produktu z Instytutu Bauen und Umwelt e.V. (Institute Construction and Environment(IBU) e.V.). Deklaracja numer: EPD-MWS-2011111-D

 

 

FSC®

Forest Stewardship Council, w skrócie FSC®, jest międzynarodowym stowarzyszeniem non-profit, które działa na rzecz odpowiedzialnego zarządzania lasami. Za jego znaczeniem przemawiają renomowane organizacje ochrony środowiska, w tym Greenpeace, Nabu i WWF. Tylko produkty z odpowiedzialnie zarządzanych lasów i certyfikowanych źródeł mogą posługiwać się etykietą FSC ®. Wypatruj certyfikacji FSC® produktów na naszej stronie i w katalogach.

 

 

Water Resistant

Podłogi MeisterDesign są odpowiednie do pomieszczeń wilgotnych. Tak zwane „wilgotne pokoje” (klasa W0-I) to wszystkie pomieszczenia o wyższej, ale nie stałej wilgotności i/lub okresowo wysokiej wilgotności, np. łazienki. Nie obejmuje to obszarów zewnętrznych i mokrych, np. sauny, kabiny prysznicowe, łaźnie parowe i pomieszczenia z odpływem podłogowym. Uwaga: Nie pozostawiaj kałuż wody/wycieków do wyschnięcia na powierzchni, ale wytrzyj natychmiast do sucha (w ciągu 4 godzin).

 

 

Oznaczenie CE

Wszystkie podłogi MEISTER są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa.

 

 

Niebieski Anioł 

Wynikiem naszego odpowiedzialnego doboru materiałów i nowoczesnych procesów produkcji jest to, że wszystkie podłogi MEISTER posiadają Niebieskiego Anioła – pierwszą na świecie i najbardziej znaną nagrodę dla produktów i usług przyjaznych środowisku naturalnemu.

 

 

Water Proof

Podłogi MeisterDesign z oznaczeniem Water Proof to idealna podłoga dla wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, jak również do powierzchni komercyjnych z dużym zużyciem, np. otwarte biura, centra handlowe, budynki publiczne itp. Specjalne wymagania dotyczą pomieszczeń medycznych. Odpowiednia do instalacji w pomieszczeniach wilgotnych (np. łazienki).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl